Osnovna škola "MB"

Univerzitet “MB”

VREDNOSTI OSNOVNE ŠKOLE ,,MB“

Verujemo da naši međusobni odnosi koje imamo s ostalim učesnicima vaspitno – obrazovnog procesa (učitelji, roditelji, učenici, lokalna zajednica), odražavaju naša zajednička načela koja ocrtavaju poseban identitet naše škole:

  • Odgovornost
  • Identitet
  • Poverenje
  • Kreativnost
  • Tolerancija
  • Celoživotno učenje.

OSNOVNA ŠKOLA ,,MB“ KAO PORODICA

Kvalitetna Osnovna škola ,,MB“ nije samo prenošenje znanja – ona je takođe nastavak vaspitanja koje deca nose iz porodice.

Dete veliki deo svog dana provodi u školi.  Osnovna škila ,,MB“ u saradnji sa roditeljima, mora da pruži detetu vaspitanje kakvo bi imalo i u porodici. Samo u saradnji porodice i kvalitetnog nastavnog kadra nastaje obrazovni sistem koji će garantovati kvalite vaspitanja i obrazovanja za našu decu.

Osnovna škola ,,MB““ pruža kvalitetne uslove i stvara  ambijent u kojima će učenici moći pravilno da se razvijaju i u potpunosti samoafirmišu.

OSMB_slika-dece-nastava-u-prirodi
Scroll to Top