DODATNE USLUGE

Osnovci škole ,,MB“ koriste brojne različite usluge koje imaju za cilj da njihov boravak u školi učine maksimalno komfornim i stvore što bolje uslove za učenje.

Od prevoza, ishrane, ekskurzija i rekreativne nastave, Fun and study time-a za sve naše učenike, do različitih radionica – Osnovna škola ,,MB“  stoji na raspolaganju vama i vašem detetu.

ORGANIZOVAN PREVOZ

Osnovna škola ,,MB“  nudi uslugu organizovanog prevoza učenika od kuće do škole i od škole do kuće.

Cena se formira u odnosu na broj učenika koji idu u istom pravcu, broj dana za koje je potreban prevoz i razdaljinu koja se prelazi.

FUN AND STUDY TIME

Osnovna škola ,,MB“  pruža mogućnost učenicima Fun and study time-a.

Posvećen tim učitelja, nastavnika i pedagoga postaraće se da vreme provedeno u školi van redovne nastave bude sadržajno i relaksirajuće. Učenici će završiti svoje domaće zadatke, a preostalo vreme mogu da se odmaraju u prostorijama za relaksaciju ili da stiču dodatno znanje iz oblasti koje ih interesuju.

ZDRAVA ISHRANA

Učenici Osnovne škole ,,MB“  mogu da se pretplate na zdrav dnevni meni u školi koji sadrži doručak (zdrave pite, ukusne voćne kaše…) i ručak (supa, glavno jelo, salata, pecivo), a koji se formira u dogovoru sa roditeljima čije sugestije osluškuje dostavljač keteringa.

Svakog meseca roditelj bira koja jela želi da budu na meniju njegovog deteta. Obroke doprema odabrana ketering služba, a hrana se servira u školskom restoranu.

REKREATIVNA NASTAVA

Za učenike Osnovne škole ,,MB“  od I do IV razreda organizujemo rekreativnu nastavu, čime im omogućavamo da na zanimljivim destinacijama stiču nova znanja i učvršćuju prijateljstva.

Zajedno sa roditeljima biramo destinaciju i period godine u kom će se nastava realizovati, kao i agenciju koja realizacuje program rekreativne nastave.

EKSKURZIJE I IZLETI

Svake godine Osnovna škola ,,MB“ vodi učenike na jednodnevne izlete ili višednevne ekskurzije, izlete ili studijska putovanja. U dogovoru sa roditeljima i učenicima određuju se mesta od kulturnog, istorijskog i turističkog značaja koja će biti posećena. U zavisnosti od destinacije i ponude agencija, formira se i cena. Za izbor agencije zadužen je isključivo Savet roditelja škole.

Za učenike koji ostaju u Beogradu obezbeđuje se prilagođena nastava.

REDOVNA ZDRAVSTVENA ZAŠTITA I PREGLEDI

U Osnovnoj školi ,,MB“  zdravstvenoj zaštiti pridajemo posebnu pažnju u svakom trenutku. Kako bi svojim učenicima obezbedila najkvalitetniju zdravstvenu zaštitu i doprinela zdravom odrastanju, Osnovna škola ,,MB“   je obezbedila saradnju sa najboljim zdravstvenim sistemom u našoj zemlji.

Redovan godišnji sistematski pregled učenika moguće je obaviti u samoj školi po najpovoljnijoj ceni u organizaciji partnerskog zdravstvenog sistema.